Hazai pályán vertük magabiztosan a Kápolnásnyéket

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Tóvill-Kápolnásnyék 4–0 (3–0)

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő: Orczi – Paget, Szabó B. (Balogh Balázs), Radács, Bezerédi - Hidvégi (Mód), Balogh Á., Tóth T. (Klauz), Szellák - Gere, Koronczi. Vezetőedző: Balogh Zsolt

Tóvill-Kápolnásnyék: Palásthy – Peng (Ódor), Őz, Lipóth, Varga József - Csörge, Krajnc (Molnár G.), Pigler, Eipl - Zsigmond L. (Kharboutli Noor), Czottner Á. Vezetőedző: Höltzl Richárd

Gól: Gere (23., 39., 67.), Bezerédi (14.)
Jók: Gere (a mezőny legjobbja), Balogh Á., ill. senki
A meccs elejétől támadólag lépett fel a hazai csapat, de egy eladott labda miatt a vendégek csatára húzhatott egyedül kapura, ám mellé emelt, ez volt a vendégek egyetlen lehetősége a félidőben. A 14. percben szögletet követően a hosszú oldalon Tóth Tibor fejelte vissza a labdát az alapvonalról, amelyet Bezerédi Ádám 4 méterről a kapuba továbbított, 1-0. A 23. percben Balogh Ádám remek labdával ugratta ki Gere Zoltánt, aki lefutotta a nyéki védelmet és 13 méterről kilőtte a jobb oldali, hosszú sarkot, 2-0. A 33. percben Bezerédi ugratta ki Gerét a baloldalon, a csatár kicselezte a kapust is, majd a jobb felső sarokba emelt, 3-0. A második félidő elején a Nyék letámadott, de csak kisebb helyzetekig jutott. A negyedik gól igazán látványosra sikeredett: a jobboldalon Mód Ádám futott el, a 16-os vonalára  lekészítette a labdát Balogh Balázsnak, aki átlépte, érkezett Balogh Ádám, de nem ellőtte, hanem Gerének passzolt, aki ismét nem hibázott, 7 méterről lőtt a kapuba, 4-0.

Fotó: Kricskovics Antal / FMH