Csapatunk vereséget szenvedett a hibátlanul listavezető III. Kerület otthonában.

Az óbudai találkozóra sérülésektől megtizedelve érkezett csapatunk. A szakmai stáb nem számíthatott Cziklin Roland, Kovács Ádám, Szabó Balázs és Sárközi Norbert játékára sem.

A 8. percben kapusunk, Erdélyi Ádám még hárítani tudta Daróczi Zoltán lövését, viszont egy perccel később egy beívelésnél az üresen hagyott Borvető Áronnal szemben már tehetetlen volt (1–0).

A 20. percben Király Bence ment el a baloldalon és próbálkozott a tizenhatos előteréből, de a kísérlet kapu mellé ment.

A 39. minutumban Tóth Kristóf a baloldalról adta be remekül a labdát, a középen érkező Daróczi kapásból szépen találta el a játékszert, a lövés a hálóban kötött ki (2–0).

A 60. percben Kónya Krisztián adta el a labdát a tizenhatosunkon belül, s került az Remili Mohamedhez, aki a jobb kapufát találta el. A kipattanó utáni kapura lövésnél Rodenbücher István kezezett, a megítélt büntetőt pedig Remili értékesítette (3–0).

A 63. percben Koronczi Bence tartotta meg jól a labdát a fővárosi kapu előtt, s készített vissza a csereként beállt Balogh Patrik elé, aki a védőt lőtte telibe.

A 80. percben debütált az NB III-ban Parádi Erik, aki a mérkőzés végén csúnyán összefejelt egyik ellenfelével.