Csapatunk kétgólos vereséget szenvedett Pápán.

Klubunk nagyon fontos mérkőzést játszott Pápán a bajnokság 36. fordulójában. A 10. percben Cziklin Roland szemfüles labdaszerzése után remekül löbbölte be a játékszert Rigó Gábornak, aki ziccerben a kapusba lőtte a labdát.

A 28. percben Skriba Máté két cselt követően huszonötről kilőtte a jobb felsőt (1–0).

Az első félidő végén Kercsó Bence került helyzetbe, de az ötös jobb sarkáról kapu fölé durrantott.

A térfélcsere után Szilágyi Adriánt nem tudták megállítani a tizenhatoson belül védőink, a pápai támadó pedig így az ötösről a léc alá lőtt.

A hajrában megfogyatkoztunk, mert a második sárga lapja után a játékvezető kiállította Rigó Gábort.

Csapatunk nehéz helyzetbe került, de még hátra van két forduló a bajnokságból. Jövő hét vasárnap a BKV Előrét fogadjuk a Parkerdőben.