Csapatunk magabiztosan, 5–1-re győzött a Ménfőcsanak ellen, s immár négy mérkőzés óta veretlen.

A találkozó előtti órákban leszakadt az égi áldás az agárdi Parkerdő fölött is, az esőzés pedig csak a kezdés előtt csillapodott. A felázott pályán az első lehetőség a 9. percben volt: Kercsó Bence a bal oldalról löbbölte be a labdát a vendég védelem mögé, Tóth Tibort éppen megelőzte a kapus, akinek sikerült szögletre mentenie.

A 25. percben Zsigmond Bence ugratta ki Tóthot, aki nagyszerűen vette mellkasra a labdát, majd a tizenhatos sarkáról a kísérlete centikkel zúgott el a jobb kapufa mellett.

A félidő végén bal oldali beadásunkba Koronczi Bence tudta beletenni a lábát, a labda pedig becsorgott a kapus mellett a hálóba (1–0).

A fordulás után Balogh Ádám tartotta meg jól a játékszert a bal oldalon, s játszotta meg a tizenhatos vonalán Zsigmondot, aki ballal egyből a jobb alsóba lőtt (2–0).

Az 50. percben Balogh indította a jobb oldalon Kercsót, akinek a beadása a vendégek játékosáról, Kelemen Márkról a kapu jutott (3–0).

Pillanatokkal később szépített a vendég gárda: nem léptünk ki Serfőző Bencére, a ménfőcsanaki támadó húsz méterről a léc alá lőtt (3–1).

Szinte azonnal visszaállt a háromgólos különbség: Kercsó jobb oldali beadása a hosszún Zsigmondhoz került, fiatal támadónk jobbal kilőtte a bal alsót (4–1).

A 83. percben Kovács Ádám kapott remek keresztlabdát, a csereként beállt játékosunk megverte Veres Milánt, aki már csak szabálytalanul tudta megállítani Kovácsot a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Tóth a kapufát is érintve magabiztosan értékesítette (5–1).

Csapatunk a győzelemmel immár négy mérkőzés óta veretlen, s 17 ponttal feljött a 13. helyre a tabellán.

NB III Nyugati csoport, 15. forduló

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő – Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak 5–1 (1–0)

Gárdony: Schener – Mód, Koronczi, Ujvári, Király B. (Cziklin, 74.) – Rodenbücher, Kónya (Szabó B., 74.) – Zsigmond B. (Balogh B., 74.), Balogh Á. (Balogh P., 81.), Kercsó (Kovács Á., 81.) – Tóth T.

Ménfőcsanak: Ficsór – Veres, Kelemen M., Csonka B., Szalai Cs. – Füleki, Gelencsér – Serfőző, Vayer, Éri – Szilvágyi (Tamás A., 56.)

G.: Koronczi (42.), Zsigmond (47., 54.), Kelemen M. (50. – öngól), Tóth T. (83. – tizenegyesből), ill. Serfőző (52.)

Sárga lap: Éri (35.), Veres (83.)

Vezette: Gáspár A. (Székely G., Berki A.)