Szoros mérkőzést játszottunk az NB I-es visszajátszókkal felálló MOL Fehérvár FC II ellen, de a hajrára megfogyatkozva, s elfáradva egygólos vereséget szenvedtünk.

Klubunk a MOL Fehérvár FC tartalékcsapatát látta vendégül a bajnokság 9. fordulójában. A vendégeknél több NB I-es visszajátszó: Géresi Krisztián, Kovács Dániel, a magyar válogatott Kovács István és Nyári Patrik is lehetőséget kapott.

A kiegyenlített első félidő első helyzete előttünk adódott: a 15. percben Zsigmond Bence húsz méterről nem sokkal tekert a bal kapufa mellé. Ezután a „kis-Vidi” pillanatai következtek: előbb védőnk, Mód Ádámnak kellett a gólvonalról szögletre mentenie, majd a sarokrúgásból Kovács István lőhetett, de Erdélyi Ádám bravúrral védett.

A 20. percben ismét Zsigmond próbálkozott húszról, de a középre tartó kísérletet fogta a vendég kapus. Az első fél óra végén Balogh Ádám passza után Zsigmond lőhetett, de Kovács Dániel nagy bravúrral hárított, ahogyan pár perccel később Balogh Ádám pazar lövésénél is leért a rövidre.

A térfélcsere után sokáig nem volt dolga a kapusoknak. Aztán a 70. perc után Erdélyi Ádám háromszor is óriási bravúrral védett Kovács István próbálkozásainál. A 73. percben sajnos már a Kovácstól remek labdát kapó Papp Marcell szemben tehetetlen volt (0–1).

A hajrában Zsigmond Bencét két sárga lappal kiállította a játékvezető, viszont a 90. percben a vendégek kezezésénél a saját tizenhatosukon belül néma maradt a sípja.