Csapatunk csak két kapufáig jutott a Nagykanizsa ellen.

A 8. percben védelmünk bizonytalankodása miatt Kovács Györgyhöz került a labda, s így a tizenhatos vonaláról próbálkozhatott a vendégek csapatkapitánya, akinek a kísérlete a bal kapufán csattant.

A 20. percben Király Bence lépett ki remek ütemben a védők közül majd lőtt kapura húsz méterről, de próbálkozása kapu fölé szállt.

A 28. percben Béli Milán szerzett labdát, s lőtt a tizenhatos sarkáról kapura, a lövés a kapufát találta el.

A 37. percben aztán már nem volt szerencsénk: Ekker Milán lövése két védőn megpattanva a hálóba jutott (0–1).

A félidő végén egyenlíthettünk volna: Balogh Ádám remekül indította Király Bencét, akinek a beadását Parádi Erik törte el.

A térfélcserét követően a Nagykanizsa támadásánál nem lépett ki a védelemből senki Bélire, aki húsz méterről kilőtte a bal alsót (0–2).

A 69. percben Balogh ugratta volna ki gólhelyzetben Kercsó Bencét, akit piros lapot érően lerántott a vendégek védője, ám kiállítás nem történt, sőt a játékvezető sípja is néma maradt…

A 73. percben a szöglet utáni kipattanót a csereként beállt Kovács Ádám küldte kapura, középpályásunk lövése a felső lécről a gólvonal mögé pattant, de a sípmester ezúttal is rosszul látta a dolgokat. Nem sokkal később pedig a szépítés helyett a Nagykanizsa örülhetett ismét: Kovács György sarokrúgásánál senki nem érkezett Lőrincz Bencével, a csereként beállt támadó így közelről a hálóba jutatta a labdát (0–3).

A 80. percben Király jobb oldali szabadrúgásából a felső lécet találta el.

A találkozó végén megint kihagyott gárdánk védelme: Péntek Adrián tisztán, kapuval szemben nem hibázott (0–4).

Bár csapatunk négygólos vereséget szenvedett, a mostani mérkőzésen szerencséje sem volt, bízzunk a jobb folytatásban. Hajrá, Gárdony!