Együttesünk 2–1-re győzött Füzesgyarmaton, s ezzel bejutott a Magyar Kupa hetedik fordulójába.

A 33. percben Rodenbücher István ugratta ki remekül Zsigmond Bencét, aki a tizenhatos vonaláról lőtt kapura, a labda kijött a kapusról, majd a kipattanóra érkező Tóth Tibor kísérlete is, s így a második hullámban érkező Balogh Patrik közelről már a hálóba rúgta a játékszert (0–1).

Az első félidő végén jobb oldali szöglet után duplázhattuk volna meg előnyünket, de Balogh Balázs lövését a védők blokkolták.

A Füzesgyarmat sebességi fokozatot váltott a szünetet követően, s már a térfélcsere után közel jártak az egyenlítéshez: előbb Achim Ádám tekerését tolta bravúrral szögletre Schener Bálint, majd nem sokkal később Popescu Gheorge közeli fejesénél védett óriásit.

A 62. percben aztán a Cziklin Roland kezezése miatt megítélt jobb oldali szabadrúgást Vajda Roland tekerte el a sorfal mellett, a labda pedig zavartalanul került a kapuba (1–1).

A 85. percben Király Bence passzát követően a védőjét lerázva Zsigmond a tizenhatos sarkáról lőtt a jobb alsóba (1–2).

A végig kiegyenlített kupamérkőzésen elért 2–1-es győzelemmel csapatunk bejutott a Magyar Kupa 7. fordulójába! Szép volt fiúk! Hajrá, Gárdony!